доброго дня, приносимо вибачення за незручності. деталі яких не було, відправили вам на нову пошту .
дякую
Дякуємо Вам що приділили час та залишили відгук, це дуже важливо для нас , будемо раді новій співпраці з Вами
Дякуємо Вам що приділили час та залишили відгук, це дуже важливо для нас , будемо раді новій співпраці з Вами
Дякуємо Вам що приділили час та залишили відгук, це дуже важливо для нас , будемо раді новій співпраці з Вами
Дякуємо Вам що приділили час та залишили відгук, це дуже важливо для нас , будемо раді новій співпраці з Вами
Дякуємо Вам що приділили час та залишили відгук, це дуже важливо для нас , будемо раді новій співпраці з Вами
Дякуємо Вам що приділили час та залишили відгук, це дуже важливо для нас , будемо раді новій співпраці з Вами
Дякуємо Вам що приділили час та залишили відгук, це дуже важливо для нас , будемо раді новій співпраці з Вами
доброго дня, наш менеджер телефонував вам 6 листопада, це є зафіксовано. прикро що ви не змогли придбати потрібну вам запчастину.
Христовина без штопорних кольц