Доброго дня,якщо ви встановили їх на машину і вони стукають , ми оформим повернення товару за наш рахунок . напишіть буль ласка .
доброго дня, менеджер телефонував вам 23 березня о 16,44. це є зафіксовано. а ви поставили негативний відгук . те що ви не відповіли на дзвінок ,не означає що з вамии Не звязались. прохання виправить відгук бо він не відповідає дійсності.
Доброго дня. Щиро вдячні Вам що приділили час та залишили відгук про нашу компанію , це дуже важливо для нас , будемо раді новій співпраці з таким відповідальним покупцем.
Доброго дня. Щиро вдячні Вам що приділили час та залишили відгук про нашу компанію , це дуже важливо для нас , будемо раді новій співпраці з таким відповідальним покупцем.
Доброго дня. Щиро вдячні Вам що приділили час та залишили відгук про нашу компанію , це дуже важливо для нас , будемо раді новій співпраці з таким відповідальним покупцем.
Доброго дня. Щиро вдячні Вам що приділили час та залишили відгук про нашу компанію , це дуже важливо для нас , будемо раді новій співпраці з таким відповідальним покупцем.
Доброго дня. Щиро вдячні Вам що приділили час та залишили відгук про нашу компанію , це дуже важливо для нас , будемо раді новій співпраці з таким відповідальним покупцем.
Доброго дня. Щиро вдячні Вам що приділили час та залишили відгук про нашу компанію , це дуже важливо для нас , будемо раді новій співпраці з таким відповідальним покупцем.
Спасибо я доволен быстро доставили
Доброго дня. Щиро вдячні Вам що приділили час та залишили відгук про нашу компанію , це дуже важливо для нас , будемо раді новій співпраці з таким відповідальним покупцем.
Доброго дня. Щиро вдячні Вам що приділили час та залишили відгук про нашу компанію , це дуже важливо для нас , будемо раді новій співпраці з таким відповідальним покупцем.
не якісні амортизатори,стукають і під час прокачування шток ходив легко від руки,що вгору ,що до низу!