доброго дня, нам прикро що сталась така ситуація ,можливо вам попав заводський брак ,з вами звяжеться наш менеджер для з'ясування ситуації і вирішення
Дякуємо Вам за відгук, це дуже важливо для нас , будемо раді новій співпраці з Вами
Дякуємо Вам за відгук, це дуже важливо для нас , будемо раді новій співпраці з Вами
Дякуємо Вам за відгук, це дуже важливо для нас , будемо раді новій співпраці з Вами
Дякуємо Вам за відгук, це дуже важливо для нас , будемо раді новій співпраці з Вами
Дякуємо Вам за відгук, це дуже важливо для нас , будемо раді новій співпраці з Вами
Дякуємо Вам за відгук, це дуже важливо для нас , будемо раді новій співпраці з Вами
Дякуємо Вам за відгук, це дуже важливо для нас , будемо раді новій співпраці з Вами
Все просто и быстро класс
Дякуємо Вам за відгук, це дуже важливо для нас , будемо раді новій співпраці з Вами
Не держит крышку багажника( вообще) . Крышка упала разбила голову. Не соответствует своему качеству. Очень не доволен покупкой !